Zateplení stropu

K izolaci domu je důležité zateplení stropu. Izolace stropu by měla být součástí projektu, pokud však není provedena , je následné zateplení stropu náročnější. Izolace je prováděna při zateplení stropu půdy mezi jednotlivými trámy kvůli únikům tepla z hlediska odizolování místností nad studeným sklepem.

ZATEPLENÍ STROPU VE SKLEPĚ
Izolace stropu u sklepních prostorech se provádí kvůli zlepšení tepelného konfortu v místnostech nad sklepními prostory. Izolací tak zamezíme únikům tepla a zajistíme teplejší podlahu v přízemí. Problém mivají starší bytové domy ,kterým chybí izolační vrstva stropu ve sklepě, jenž odděluje sklepní prostory od obytné části. Zateplení stropu sklepních prostor se aplikuje zespodu, nejčastěji izolací s uzavřenou struktůrou buněk s ohledem na snížení podhledu stropů , jde o jednodušší způsob.

Použitím stříkané izolační pěny s uzavřenou strukturou buněk, získáte dokonalou vzduchotěsnou, parotěsnou a hydroizolační vrstvu pro Váše sklepní prostory. Zateplení stropu stříkanou pěnovou izolací je snadné, jde o aplikaci nástřikem. Snadno se dostane do těžko přístupných míst, potrubí apod.